moje książki
 

Spadek

Spadek data wydania: 2018-10-03
Dorota czeka na prezent od losu – coś, co pocieszyłoby ją po rozstaniu z chłopakiem i wniosło trochę koloru do szarej codzienności. Życzenia zostaną wysłuchane – dostanie… dziadka, a wraz z nim biologicznego ojca, którego nigdy wcześniej nie widziała.
więcej
 

Sprzeczne sygnały

Sprzeczne sygnały data wydania: 2018-02-28
"Sprzeczne sygnały" to kobieca powieść sensacyjna. Kiedy Ludmiła Janicka znajduje ciało Andrzeja Musiała, wie, że będzie miała kłopoty, dlatego prosi o pomoc osobę, której nie znosi najbardziej na świecie, swoją siostrę Izę. Próbując uniknąć problemów, siostry wpadają w coraz gorsze tarapaty. Jedyną dobrą stroną całego zamieszania jest to, że wreszcie zaczynają ze sobą normalnie rozmawiać.
więcej
 

Pójdę do jedynej

Pójdę do jedynej data wydania: 2017-06-20
Opowieść o dwóch młodych chłopcach, podejmujących na progu dorosłości krok, który radykalnie odmieni ich życie. Różne pobudki i środowiska, inne charaktery, lecz ta sama decyzja - kariera zawodowego żołnierza. Czy wybór na całe życie, podjęty, kiedy osobowość człowieka dopiero się kształtuje, może być tym właściwym?
więcej
 

Uzasadnione wątpliwości

Uzasadnione wątpliwości data wydania: 2016-07-05
Skończyło się lato, w ogrodach zakwitają zimowity. Lecz choć w powietrzu czuje się jesienny chłód, serca kobiet z Różanej pełne są gorących emocji.
więcej
 

Szlachetne pobudki

Szlachetne pobudki data wydania: 2015-09-15
Powracają bohaterki książki „Dom na skraju”, o której czytelniczki pisały, że „podbiła ich serca, jest przepiękna i taka prawdziwa - życiowa i lekko melancholijna”.
więcej